[Hlavní strana] [Kalendář akcí] [Kontakt] [Pro registrované]


Návrat na hlavní stranu

O pohár starosty - výsledky

Výsledková listina VII.ročníku závodu ve slalomu "O pohár starosty", který se uskutečnil v sobotu 26.února 2011 na sjezdovce na Zlatníku v obci Krásná.

MUŽI: 1. kolo, 2. kolo, celkový čas


Pavelka Lukáš 00:22.906, 00:19.682, 00:42.588
Tofel František 00:24.134, 00:19.582, 00:43.716
Šimík Ondřej 00:24.455, 00:20.831, 00:45.286
Horecký Radovan 00:24.918, 00:20.441, 00:45.359
Cagáš David 00:24.731, 00:21.889, 00:46.620
Kožušník Pavel 00:24.649, 00:22.859, 00:47.508
Mucha Jan 00:25.137, 00:22.375, 00:47.512
Spitzer Adam 00:26.556, 00:22.215, 00:48.771
Kožušník Rostislav 00:25.589, 00:23.270, 00:48.859
Hlaváč Bohdan 00:25.975, 00:23.301, 00:49.276
Vašíček Roman 00:27.855, 00:23.271, 00:51.126
Vrána Ivan 00:27.779, 00:23.452, 00:51.231
Bednář Radomír 00:27.705, 00:23.899, 00:51.604
Filák Tomáš 00:29.988, 00:25.314, 00:55.302
Kusák Jan 00:30.768, 00:27.118, 00:57.886
Moravec Vladimír 00:31.366, 00:27.389, 00:58.755
Šodek Miroslav 00:31.376, 00:27.966, 00:59.342
Velička Lukáš 00:31.252, 00:28.771, 01:00.023
Polach Roman 00:32.655, 00:29.709, 01:02.364
Oháňka René 00:30.877, 00:32.500, 01:03.377
Čtveráček Miroslav 00:35.163, 00:33.170, 01:08.333
Chyba Zdeněk 00:44.090, 00:37.185, 01:21.275 (lyžník)
Bednář Daniel 00:53.128, 00:48.470, 01:41.598 (lyžník)
Sojka Radislav 00:26.135, 00:26.135 (výsledek pouze za jedno kolo)

ŽENY: 1. kolo, 2. kolo, celkový čas


Moravcová Veronika 00:26.166, 00:22.999, 00:49.165
Horecká Barbora 00:26.961, 00:24.097, 00:51.058
Sasynová Miroslava 00:28.426, 00:24.575, 00:53.001
Štverková - 00:29.292, 00:24.575, 00:53.867
Tichá - 00:30.247, 00:26.281, 00:56.528
Musálková Blanka 00:31.283, 00:26.680, 00:57.963
Bednářová Marie 00:31.806, 00:27.336, 00:59.142
Šodková Marcela 00:31.397, 00:28.646, 01:00.043
Veličková Dita 00:35.121, 00:30.321, 01:05.442
Sasýnová Klára 01:01.281, 00:23.592, 01:24.873

DĚTI: děti byly vyhodnoceny ve třech kategoriích dle věku. 1. kolo, 2. kolo, celkový čas


Cagášová Anička 00:29.089, 00:26.207, 00:55.296
Pavelka Vojtěch 00:29.068, 00:26.635, 00:55.703
Kožušník Václav 00:30.487, 00:26.439, 00:56.926
Kusák Jan 00:30.284, 00:28.111, 00:58.395
Vašíček Rostislav 00:32.511, 00:28.928, 01:01.439
Sasynová Tereza 00:33.435, 00:29.068, 01:02.503
Cagáš Ondřej 00:34.555, 00:31.351, 01:05.906
Kožušníková Anežka 00:37.497, 00:33.028, 01:10.525
Reissová Patricie 00:35.729, 00:35.126, 01:10.855
Kovář - 00:39.317, 00:33.778, 01:13.095
Kusák Jakub 00:41.220, 00:38.225, 01:19.445
Polachová Jana 00:40.695, 00:39.026, 01:19.721
Moravcová Anna 00:43.004, 00:40.564, 01:23.568
Polachová Petra 00:49.722, 00:40.128, 01:29.850
Velička Jakub 01:03.065, 00:49.681, 01:52.746
Pavelka David 01:15.140, 01:11.786, 02:26.926
Přikryl Tadeaš 00:35.048, 00:35.048 (výsledek pouze za jedno kolo)

SNOWBOARD: 1. kolo, 2. kolo, celkový čas


Bezecná Barbora 00:45.406 00:41.527 01:26.933
Záruba Pavel 00:45.650 00:42.842 01:28.492

DALŠÍ INFORMACE: Řepiště
Zveřejněno 02.03.2011 v 08:01 hodin


Copyright 1998-2021 © Luděk Šorm